Decydując się na zakup z rynku pierwotnego, zyskujesz nowoczesne rozwiązania mieszkaniowe. Masz też gwarancję, że właśnie Ty nadasz ducha nowo powstałemu miejscu i uczynisz go unikalnym. Jak zatem kupić mieszkanie od dewelopera w Trójmieście? Tak, aby wszystko przebiegło sprawnie, a Ty mógłbyś cieszyć się swoim mieszkaniem w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Przedstawimy to w kilku krokach.

Krok 1 – Odwiedź nas! Deweloper Humbaka

Niezależnie, czy zauważyłeś atrakcyjne mieszkanie na mieście, czy może chciałbyś takowe dopiero zobaczyć, najlepiej, jeśli się z nami skontaktujesz. Porozmawiamy o Twoich preferencjach, oczekiwaniach i planach wobec nowego mieszkania. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, ale też odwiedzić osobiście. Taka rozmowa twarzą jest znacznie przyjemniejsza i pozwala nam Cię lepiej poznać. Wtedy też znacznie precyzyjniej dopasujemy swoje oferty do Twoich oczekiwań.

Krok 2 — Wybierz swoje mieszkanie

Oferty przedstawimy Ci w oparciu o Twoje oczekiwania, lokalizację, a także obecne możliwości. W końcu dobieramy mieszkanie, które będzie służyło Ci przez lata. Pokażemy Ci te wybudowane, które już możesz odwiedzić, a także te przyszłe. Musisz wiedzieć, że część z naszych inwestycji dopiero się buduje. Oczywiście przedstawimy Ci plany, konspekty i wizualizacje. A także o planowanym terminie oddania inwestycji do użytku.

Krok 3 — Rozmowy o prospekcie, cenie i projekcie umowy

Zdajemy sobie sprawę, że interesują Cię szczegóły dotyczące ceny i warunków umowy. Jako deweloper z Trójmiasta wszystko na spokojnie Ci wyjaśnimy. Cena oczywiście różni się w zależności od lokalizacji, metrażu, piętra oraz odległości terminu oddania. Pokażemy Ci dokumentację dotyczącą mieszkania. Zapoznasz się z prospektem informacyjnym, projektem umowy deweloperskiej i rzutem projektowym mieszkania. Wyposażony w takie informacje, podejmiesz decyzję pewniejszą i bardziej odpowiedzialną. To także etap na pewne negocjacje. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz klient był zadowolony.

Krok 4 — Rezerwacja mieszkania, kredyt i umowa

Gdy wreszcie zdecydujesz, które mieszkanie jest właśnie tym wybranym, przystąpimy do formalizacji naszych ustaleń. Możesz zarezerwować swoje przyszłe mieszkanie na dwa sposoby. Jeden – nazywamy go „na miękko” to kilkudniowa blokada w naszym systemie elektronicznym. Służy to temu, aby nikt nie ubiegł Cię w jego kupnie, gdy Ty na przykład uzyskujesz kredyt. Drugi to podpisanie zobowiązującej umowy rezerwacyjnej. W ten sposób mieszkanie będzie czekało już na Ciebie. Wskażemy Ci termin oddania inwestycji oraz termin podpisania umowy o przeniesieniu własności. W tym też momencie dochodzi do płatności. Jeśli nie płacisz gotówką, potrzebny będzie Ci kredyt. Poczekamy z umową deweloperską, aż go uzyskasz.

Krok 5 — Umowa o przeniesieniu własności

Gdy dom lub mieszkanie jest gotowe i oddane do użytku, wystarczy już tylko dopełnić formalności. W tym momencie podpiszemy z Tobą umowę o przeniesieniu własności na Ciebie. A także odbędzie się odbiór techniczny mieszkania i reszta formalności.

Krok 6 – Witamy w Twoim nowym mieszkaniu

To moment, o który chodziło od początku. Właśnie teraz możesz cieszyć się swoimi nowymi czterema kątami. Urządzać je po swojemu i budować własny, skrojony tylko pod Ciebie i Twoich bliskich świat. Cieszymy się, że mogliśmy Ci w tym pomóc. Jako deweloperzy z Trójmiasta znajdziesz o nas same pozytywne opinie. Sprawdź deweloperzy Trójmiasto ranking — jesteśmy jedni z najlepszych!